JUX MTÜ

Print Friendly, PDF & Email

Kontaktandmed

Juriidiline nimetus:
JUX MTÜ
Äriregistrikood:
80314907
Käibemaksukohuslus:
EE101501903

Juriidiline aadress:
Kuresoo tee 31, Metsanurme küla, Saku vald
Harjumaa, 75506

Peamine kontak:
Kontaktisik: Aimar Jukkum (juhatuse liige)
e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Telefon: +372 53 933 339

Meie kodulehed:
www.jux.ee või www.eesti.jux.ee
www.reisibussid.ee
www.europabus.eu
www.opetajad.ee
www.eestimuusika.info

Peamine pangaarve Eestis:
Jux MTÜ
EE987700771000714939
(LHV Pank)

Reservide arve Eestis:
EE697700771000759596
(LHV)

Täiendavad kontod Eestis:
EE721200001277587203 (Citadele Pank)
EE611200001288207640 (Citadele Pank)
EE311200001217139190 (Citadele Pank)

EE711700017003241118 (Luminor Bank)

Arvelduskontod välisriikides LÄTI
LV23PARX0012983520001 (Citadele Banka)

Jux MTÜ avalik eesmärk:

Jux MTÜ on loodud genereerima avalikke projekte.

KASUMI JAGAMINE
Jux MTÜ ei ole tulunduslik äriettevõte. Kõik rahalsed vahendid jäävad organisatsiooni haldamiseks, uute projektide väljaehitamiseks ja avalikke teenuste pakkumiseks. Organisatsioonis ei ole püsivaid töötajaid ega palgalist tööjõudu.

PEAMISED TEGEVUSALAD
* Arvutiabi teenused era- ja äriisikutele
* Internetilahendused kodulehtede planeerimine, valmistamine, haldamine, majutamine
* Fotograafi tegevus, piltnik väljakutse, pulmapiltnik, matusepiltnik
* Andmekaitse DPO
* Online raamatupidamine

KAUBAMÄRGID
* Jux
* JuxNET
* JuxCOM
* JuxFOTO

mbl juxmbl juxnet

mbl juxfotombl juxcom

Print Friendly, PDF & Email
Print Friendly, PDF & Email

privaatsus

JUX MTÜ on usaldusväärne organisatsioon mis kaitseb oma eraklientide ja äriklientide füüsiliste isikute kontakte. Meie organisatsioonis on klientide andmed kogutud minimaalsuse prinsiibil - ehk maksimaalselt me võime teada isiku nime, perekonnanime, telefoni numbrit, e-maili ja väga harvadel juhtudel ka ametinimetust.

Ettevõte ehk vastutav andmetöötleja: JUX MTÜ
Andmetöötleja ja andmekaitse ametnik: Aimar Jukkum
Ettevõtte kontakttelefon: 372 53 933 339
Ettevõtte e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Riiklik andmekaitse järelvalve: Andmekaitseinspektsioon ehk AKI

JUX MTÜ PRIVAATSUSPOLIITIKA

JUX MTÜ kogub klientidelt vajadusel kontaktandmeid e-mail, telefon, kontaktisiku nimi ja mõnikord ka amet. Kõike neid andmeid me säilitame ainult oma e-mailides ja need andmed üljuhul annab meile klient ise kui algatab JUX MTÜ-ga kliendisuhet.

TURVALISUS:
Oma tegemistes ja toimetamistes kasutame ettevõtte sülearvutit, mis on lukustatud näo ja silmatuvastussüteemidega, seega meilt ei ole võimalik välja kätte saada paroole, sest me ei kasutagi paroole.

Operatiivsuse tagamiseks me mõnikord salvestame kliendi nime, telefoninumbri ja e-maili ka oma aadressiraamatusse, mis on ühendatud JUX PILVESERVERIGA. Pilveserver on ühendatud mobiiltelefoniga, kuhu pääseb ligi ainult selle kasutaja andmekaitseksperdi sõrmega. Me ei kasuta ka telefonide puhul paroole vaid oleme valinud kümnes sõrmes kaks sõrme - millega saab telefoni avada. Kui sõrmedega võiks midagi juhtuda, on meil olemas üks usaldusisik kelle sõrmega saab samuti telefoni avada - kuid isiku oleme valinud sellise, kellega kontakti võtmine on "raskendatud", kuid mitte võimatu!

Kliendid kellega meil ei ole "siduvat kohustust" nende andmed me üldjuhul "unustame".

Print Friendly, PDF & Email
Print Friendly, PDF & Email

jux mtu

JUX MTÜ on sotsiaalse suunitlusega mittetulundusorganisatsioon, mis on asutatud 2010 aastal. Peamised JUX MTÜ tuluallikad on annetused, liikmemaksud ja avalikud teenused, mida kulutame avalikke projektide loomiseks ja organisatsiooni igapäevasteks kuludeks.

Meie teenuste valik on erinev ja seega on meil mitme erineva teenuse pakkumiseks välja töötatud erinevad kaubamärgid. JuxNET (internetilahendused), JuxFOTO (pildistamine), JuxCOM (arvutiabi), Eesti Reisibussid (sõitjateveo logistika), Europabus (sõitjateveo logistika Euroopas). Lisaks nendel teenustele pakume ka autojuhi, raamatupidamise ja andmekaitse teenuseid.

NB! Kuna JUX MTÜ ei ole tavapärane äriühing - siis sageli me jätame endale õiguse ise otsustada, kes saavad olla meie kliendid, millest tulenevalt võib juhtuda - kus me kõikidele soovijatele teenuseid ei paku!

JUX MTÜ üks suuremaid avalikke projekte, mis on teoks saanud on REISIBUSSID.EE. Kuna projekt kasvas väga suureks, loodigi seda projekti haldama ja juhtima iseseisev organisatsioon Eesti Reisibussid MTÜ. Tulevikus on antud projektile oodata lisa, kus me kogume kokku erinevaid sõitajteveo bussifirmasid ja busse üle Euroopa. Selleks on juba välja töötatud kaubamärk EUROPABUS.EU

JUX MTÜ pakub avalikke rahastamise võimalusi NIF (Noorte Ideede Fond) kaudu, kuhu nii Jux MTÜ kui Eesti Reisibussid MTÜ ja Rapeko OÜ käibest laekub igakuiselt 2% eraldi kassasse - mida saab taotleda 12 - 19 aastane nooruk oma meie poolt heaks kiidetud idee finantseerimiseks.

 

mbl jux

Print Friendly, PDF & Email
Print Friendly, PDF & Email

eesti reisibussid

EESTI REISIBUSSID MTÜ on sündinud JUX MTÜ ideest luua erinevatele bussifirmadele, kellele oleme teinud kodulehed ühine reklaamimise koht. Ootamatult kasvas aga koduleht REISIBUSSID.EE märkimisväärselt suureks, sai populaarsest ja projekt hakkas elama oma elu!

Loe edasi: Eesti Reisibussid

Print Friendly, PDF & Email

Alamkategooriaid

mbl juxnet
mbl juxfoto
mbl juxcom
mbl nif
mbl eestireisibussid

KONTAKT

JUX MTÜ
eesti@jux.ee
+372 56 93 9993