JUX COM tuleneb sõnast Jukkum ja kompuuter ehk arvutiabi.

Aimar Jukkum on arvutitega kokku puutunud juba väga vanast ajast - siis kui Windows välja mõeldi. Ma olen "püsti tõstnud" ka arvuteid mida võiks juba julgelt "pensionil" näha!

ARVUTIABI ERAKLIENDILE JA ÄRIKLIENDILE
See on teenus, mida saab tellida eraklient. Teenuse käigus on tehnik teie käsutuses kuni 3 tundi lahendades ühe arvutiga seonduvat, luues sellele uus tarkvara, päästes dokumente või mis iganes siis probleemiks on.
Teenus maksab 24 EUR (s.h. käibemaks).

Teenust osutab Aimar Jukkum kliendi valikul kas Jux MTÜ või Eesti Reisibussid MTü raamatupidamise järgi.

LISAARVUTI VÕI LISAAEG
Kui teenuse käigus selgub, et vaja oleks korda ka teine või kolmas arvuti, siis iga lisaarvuti on täiendav üksus mis maksab 6 EUR (s.h. käibemaks).

VÄLJAKUTSETASU
Väljakutsetasu on 20 senti (km) teenindaja stardikohast kliendi juurde. See kuidas teenindaja edasi saab või tagasi koju - on juba tema enda mure! Kui teenindaja tuleb juhuslikult naabrimehe juurest, siis algabki tema kohaletuleku aeg sealt.
Üldjuhul väljub teenindaja Sakust või Saku lähealt Metsanurme külast, seega näiteks Tallinna teenindaja kutsumine võib võtta 25 - 30 km. ehk ca 6 - 10 €

Teenindaja jätab endale alati õiguse talle mitte sobival ajal klienti mitte teenindada! Üldjuhul ei sobi teenindamiseks tavapärane äriaeg!

Kontakt

JUX MTÜ
+372 53 933 339
eesti@jux.ee