JUX.EE

Teid ühendav SILD

arvutiabi
JuxCOM on JUX MTÜ arvutiabi teenuseid pakkuv kaubamärk. Arvutiabi oleme pakkunud erinevatele ettevõtetele ja eraisikutele juba 1993 aastast.
JuxCOM arvutitehniku võib endale hädaline kutsuda kas koju või ettevõttesse. Loomulikult on väga oluline kalendrisse sobivus. Üldjuhul me osutame teenust väljaspool äriaega.

JUXCOM ARVUTIABI TEENUSED
* Arvutiabi ettevõttes
* Kodune arvutiabi
* Kaugabi
* IT nõustamine
* Arvutiõpe
* Andmekaitse-eksprest spetsialist ehk DPO

 
ARVUTIABI
Peamiselt tegeleme arvutite tarkvaralise poolega, kuid loomulikult kui häda nõuab teostame ka arvutiremonti - see mis arvutiga teeme, kas installeerime kõik asjad kohapeal või siiski peame päevaks - paariks kaasa võtma, see otsus tuleb reeglina kliendiga kohapeal, kui on selgunud probleemi tõsidus (diagnoos).
Üldjuhul me eelistame ka ise et arvuti saaks korda tehtud kliendi juures kohapeal - kus on ka temal võimalus saada täiendavaid konsultatsioone, abi või nõustamist.
Sageli on inimestel oma "harjumuspärasus" ja ta ei vaja arvutis asju - mis on sinna "vaikimisi" pakutud. Siis selles suhtes oleme me alati kliendile abiks, et toome need asjad välja - mis tal vaja ja kas kustutame või peidame üleliigsed asjad jalust ära.
 
juxcom
juxcom200

KONTAKT

juxee200
53 933 339
EESTI@JUX.EE

KAUBAMÄRGID

juxee200
juxnet200
juxcom200
juxfoto200
nif200