JUX.EE

Teid ühendav SILD

kodune arvutiabi

KODUNE ARVUTIABI
JuxCOM arvutitehnik paikneb peamiselt Saku lähistel, siit on võimalik meid kutsuda koju arvuteid parandama peamiselt just väljaspool äriaega, ehk õhtuti või nädalavahetusel.

Tasuda tuleb:
0,25€ (kohaletuleku tasu) km.
25,00€ (hooldustasu) kuni kolm tundi.
+5% täiendavate kulude eest
5,00€ lisatund või lisaarvuti

Kõik me käime tööl ja enamus just äriajal. Kuid kui ikka kodune arvuti enam ei tööta - on ikka jama majas. Kust võtta see aeg, et minna remonditöökotta. Kauaks nad selle arvuti endale "lauapeale vedelema" jätavad ja kas teevad ikka kõike seda mida vaja - või raha saamise eesmärgil ilustreerivad probleemi hullemaks.

JuxCOM tehnik paluti mõned aastat tagasi ühte arvutiettevõttesse asendajana tööle võtta. Klient kurtis probleemi üle, mille lahendamine oleks võtnud aega ehk minuti - paar! Kliendi kahjuks sattus firma juhataja olema töökojas ... kes ise otseselt arvutitega üldse ei tegele, vaid kirjutab ainult arveid. Ja siis hakkasid tulema probleemid, "ei saa - läheb aega - probleem keeruline!" See kõik jutus selleks et arve oleks priskem.

juxcom200

kaugabi

JuxCOM on JUX MTÜ kaubamärk, millega pakub ta erinevaid arvutiabi teenuseid. Üks liik arvutiabi teenustest on kaugabi. Tegu on teenusega, kus te kutsute endale arvutitehniku külla, kuid see nagu päris kohale ei tulegi - vaid tuleb sinu arvutit parandama läbi KAUGABI lahenduse.

Kaugabi teenuse saamiseks tuleb ka teil endal veidi ettevalmistust teha. Te peate tõmbama internetist alla TEAMVIEWER tarkvara

kaugabi allalaadimine4
LAE TEAMVIEWER QUICK SUPPORT ALLA SIIT

Programm mille te alla laete, tuleb teil endal käima panna ja helistada JUXCOM tehnikule, telefonil 53 933 339. Tehnik siis samal ajal toksib teie poolt antud ID numbri ja PASSWORDi enda arvutisse ning saabki teid aidata.

Kohe kui sessioon katkeb, tekib uus parool - see on selleks, et tehnik ei saaks oma suva järgi igal hetkel arvutisse tulla!

juxcom200

 

arvutiabi
JuxCOM on JUX MTÜ arvutiabi teenuseid pakkuv kaubamärk. Arvutiabi oleme pakkunud erinevatele ettevõtetele ja eraisikutele juba 1993 aastast.
JuxCOM arvutitehniku võib endale hädaline kutsuda kas koju või ettevõttesse. Loomulikult on väga oluline kalendrisse sobivus. Üldjuhul me osutame teenust väljaspool äriaega.

JUXCOM ARVUTIABI TEENUSED
* Arvutiabi ettevõttes
* Kodune arvutiabi
* Kaugabi
* IT nõustamine
* Arvutiõpe
* Andmekaitse-eksprest spetsialist ehk DPO

 
ARVUTIABI
Peamiselt tegeleme arvutite tarkvaralise poolega, kuid loomulikult kui häda nõuab teostame ka arvutiremonti - see mis arvutiga teeme, kas installeerime kõik asjad kohapeal või siiski peame päevaks - paariks kaasa võtma, see otsus tuleb reeglina kliendiga kohapeal, kui on selgunud probleemi tõsidus (diagnoos).
Üldjuhul me eelistame ka ise et arvuti saaks korda tehtud kliendi juures kohapeal - kus on ka temal võimalus saada täiendavaid konsultatsioone, abi või nõustamist.
Sageli on inimestel oma "harjumuspärasus" ja ta ei vaja arvutis asju - mis on sinna "vaikimisi" pakutud. Siis selles suhtes oleme me alati kliendile abiks, et toome need asjad välja - mis tal vaja ja kas kustutame või peidame üleliigsed asjad jalust ära.
 
juxcom
juxcom200

KONTAKT

juxee200
53 933 339
EESTI@JUX.EE

KAUBAMÄRGID

juxee200
juxnet200
juxcom200
juxfoto200
nif200