JuxCOM

Teid ühendavad ARVUTID

Print Friendly, PDF & Email

JUX MTÜ
JUXCOM ARVUTIABI HINNAKIRI
08.07.2019

KOOD Teenuse nimetus Ühik Käive % Hind EUR
301 Kodune arvutiabi tk 20% 24,00 €
302 Arvutiabi firmale tk 20% 36,00 €
303 Lisaarvuti hooldus tk 20% 6,00 €
304 Arvutiabi lisaaeg tund 20% 6,00 €
311 Kaugabi (ühendamine) tk 20% 3,60 €
312 Kaugabi (ajatasu) minut 20% 0,24 €
321 Kodune arvutiõpe õ.tund 20% 12,00 €
322 IT konsultatsioon, nõustamine tund 20% 24,00 €
331 Arvutihooldaja väljakutse (autoga) km 20% 0,24 €

juxcom300

HINNAKIRJA SELGUTUSED

Print Friendly, PDF & Email
Print Friendly, PDF & Email

kodune arvutiabi

KODUNE ARVUTIABI

Kui teie arvuti on läinud katki ja teil ei ole võimalik ega tahtmist seda viia kusagile remonti, siis parim lahendus on kutsuda arvutiparandaja endale koju.

Me teenindame ainult väljaspool äriaega – nädalavahetusel või siis kokkuleppel ka õhtuti.

Koduse arvutiabi teenus maksab 24 EUR – selle töö sisse on arvestatud kuni 3 tundi. Täiendavalt maksab kohaletulek 24 senti kilomeeter. Üldjuhul stardib meie tehnik Saku lähistelt.

Kui siiski selgub et arvuti oleks vaja kapitaalselt ringi installeerida või isegi varuosasid hankida – siis me üldjuhul võtame selle endaga kaasa ja teeme korda, ning toome teile tagasi ja sätestame juba koos teiega lõplikult ära.

JUXCOM arvutiabi suur eelis on see, et te saate lasta oma arvuti seadistada just selliseks nagu teile mugav, ning me seletame täpselt lahti mis siis viga oli või kuidas peaks tulevikus toimetama et oleks „mugav“.

Arvutiabi kojukutsumine:
+372 53 933 339 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 juxcom300

Andmekaitse: JUXCOM arvutitehnik tagab teie usalduse ja privaatsuse. Kõik informatsioon - mis võib sattuda tööde käigus meie käsutusse "unustatakse". Kui meie kätte satuvad arvutid mis on teie perekonnas erinevate inimeste omad - siis arutame arvutis olevaid dokumente ainult nende isikutega - kellele need kuuluvad!

Kindlasti ei osuta JUXCOM arvutitehnik täienvataid teenuseid, kus seame teie lapse, elukaaslase või kolmanda isiku arvutisse jälgimistarkvara vms.

Print Friendly, PDF & Email
Print Friendly, PDF & Email

kaugabi

JuxCOM on JUX MTÜ kaubamärk, millega pakub ta erinevaid arvutiabi teenuseid. Üks liik arvutiabi teenustest on kaugabi. Tegu on teenusega, kus te kutsute endale arvutitehniku külla, kuid see nagu päris kohale ei tulegi - vaid tuleb sinu arvutit parandama läbi KAUGABI lahenduse.

Kaugabi teenuse saamiseks tuleb ka teil endal veidi ettevalmistust teha. Te peate tõmbama internetist alla TEAMVIEWER tarkvara

kaugabi allalaadimine4
LAE TEAMVIEWER QUICK SUPPORT ALLA SIIT

Programm mille te alla laete, tuleb teil endal käima panna ja helistada JUXCOM tehnikule, telefonil 53 933 339. Tehnik siis samal ajal toksib teie poolt antud ID numbri ja PASSWORDi enda arvutisse ning saabki teid aidata.

Kohe kui sessioon katkeb, tekib uus parool - see on selleks, et tehnik ei saaks oma suva järgi igal hetkel arvutisse tulla!

juxcom200

 

Print Friendly, PDF & Email
Print Friendly, PDF & Email
arvutiabi

Ikka juhtub et vahest läheb ARVUTI katki. JUXCOM on JUX MTÜ arvutiabi kaubamärk, mis teenindab kliente juba aastast 1993.

Kui on juhtunud see – mida ei oodata, ehk ARVUTI vajab REMONTI. Siis ega ei jäägi muud üle kui loota et JUXCOM tehnikul on teie jaoks vaba aeg ja ta tuleb teile FIRMASSE või KOJU.

Üldjuhul tegutseme väljaspool äriaega, sest tänapäeva arvutid ei tiku katki minema ja seega peame ka meie endale igapäevast leiba teenima hoopis teiste töödega.

ARVUTIABI oskus on aga oskus … mis üldjuhul ei unune, ning kellel häda suur – küll see juba meid ülesse leiab näiteks helistades telefonil +372 53 933 339 (kui kohe vastu ei võta, siis saab jätta sõnumi) siis saame alati tagasi helistada ja leida ühise aja.

ARVUTIABI TEENUS KLIENDI KODUS

Teenuse hind on 24 EUR (s.h. käibemaks). Hinna sisse on arvutatud kuni 3 tundi tööaega.

VÄLJAKUTSE

Meie tehnik alustab sõitu reeglina SAKU lähistelt. Seega autosõit teie juurde tuleks teil siiski tähendavalt kinni maksta ja see on 24 senti/km sealt – kust me tulema hakkame. Täiendavat tasu me ei võta tagasi koju sõitmise eest!

Seega kui juhuslikult meie eelmine klient on teie naabrimees või naabrinaine – siis väljakutse tasu üldse ei ole!

LISAARVUTI VÕI LISATUND

Kui aga teie juures läheb kauem kui 3 tundi siis iga alusatud lisatund maksab 6 EUR, samas kui aega üle jääb ja te avastate et teil on veel üks arvuti üle vaja vaadata ja korda teha – siis iga lisaarvuti on samuti 6 EUR.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu!

ARVUTIREMONT

Sageli on aga juhuseid, kus selgub et teie arvuti tuleks siiski täiesti ära puhastada, ümber installida ja korda teha aga seda kohapeal teostada ei ole mõttekas ning kulutab nii teie kui ka meie aega ülearu – siis me võtame teie arvuti kaasa viime selle enda töökotta, teeme korda ja toome teile tagasi ning paneme teie enda juuresolekul selle taas käima. Sellisel juhul tuleb tasuda VÄLJAKUTSE TASU ehk sõidutasu täies ulatuses ja arvutihooldustasu jääb ikkagi 3 tunni sisse – isegi kui meil tegelikult võib kauem aega kuluda!

Kõiksugu arvutijupid hangime teie arvutile kooskõlastatud teile ja vajadusel hangime ja vahetame need ise ära!

juxcom300

 

Print Friendly, PDF & Email