JuxCOM

Teid ühendavad ARVUTID

Print Friendly, PDF & Email

kodune arvutiabi

KODUNE ARVUTIABI

Kui teie arvuti on läinud katki ja teil ei ole võimalik ega tahtmist seda viia kusagile remonti, siis parim lahendus on kutsuda arvutiparandaja endale koju.

Me teenindame ainult väljaspool äriaega – nädalavahetusel või siis kokkuleppel ka õhtuti.

Koduse arvutiabi teenus maksab 24 EUR – selle töö sisse on arvestatud kuni 3 tundi. Täiendavalt maksab kohaletulek 24 senti kilomeeter. Üldjuhul stardib meie tehnik Saku lähistelt.

Kui siiski selgub et arvuti oleks vaja kapitaalselt ringi installeerida või isegi varuosasid hankida – siis me üldjuhul võtame selle endaga kaasa ja teeme korda, ning toome teile tagasi ja sätestame juba koos teiega lõplikult ära.

JUXCOM arvutiabi suur eelis on see, et te saate lasta oma arvuti seadistada just selliseks nagu teile mugav, ning me seletame täpselt lahti mis siis viga oli või kuidas peaks tulevikus toimetama et oleks „mugav“.

Arvutiabi kojukutsumine:
+372 53 933 339 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 juxcom300

Andmekaitse: JUXCOM arvutitehnik tagab teie usalduse ja privaatsuse. Kõik informatsioon - mis võib sattuda tööde käigus meie käsutusse "unustatakse". Kui meie kätte satuvad arvutid mis on teie perekonnas erinevate inimeste omad - siis arutame arvutis olevaid dokumente ainult nende isikutega - kellele need kuuluvad!

Kindlasti ei osuta JUXCOM arvutitehnik täienvataid teenuseid, kus seame teie lapse, elukaaslase või kolmanda isiku arvutisse jälgimistarkvara vms.

Print Friendly, PDF & Email