JUX.EE

Teid ühendav SILD

Print Friendly, PDF & Email

ANNETAMINE NOORTE IDEEDE FONDI

Kuidas N.I.F. annetada?

Me ei võta vastu ühtegi annetust anonüümselt. Kui te soovite annetada, siis parim võimalus on seda teha meile eraldatud arveldusarvele mis asub Eesti Reisibussid MTÜ-s.

Annetaja peab arvestama olukorraga, et teie "annetus" ja "annetaja nimi" läheb avalikult meie kodulehele ülesse! Seda esiteks sellepärast et kõik oleks "läbipaistev" ja keegi ei saaks süüdistada, et näe - annetasin ja ei teagi kuhu raha kadus! Meil on olemas selleks lehekülg NIF KASSA, kus on kõik TULUD ja KULUD kirjas!

Annetuse arveldusarve:
EESTI REISIBUSSID MTÜ
EE937700771001482493

Paneme teile ka näidise kuidas tegi annetaja Aimar Jukkum makse oma LHV pangas:

nif 001 annetus

Enne makse kinnitamist sai ta veel oma andmeid kontrollida:

nif 002 annetus

nif200

Print Friendly, PDF & Email
Print Friendly, PDF & Email

nif kassa

NOORTE IDEEDE FONDI KASSA

Maailmas ja Eestis on väga palju heategevusprojekte ja organisatsioone. Sageli me aga ei tea kust see raha sinna tuleb ja kuhu see raha läheb. Kui lugeda mõningate organisatsioonide majandusaruandeid, siis selgub et lõviosa annetustest läheb „halduskuludeks“ või „kõrvalkuludeks“ ja sihipärasele objektile jääb rahapajast alla poole järgi.
JUX MTÜ ja EESTI REISIBUSSID MTÜ on otsustanud oma N.I.F. summad nii laekumised, otsused, väljamaksed kõik avalikustada.
Fondi laekunud summad lukustatakse 100% ainult eesmärgi täitmiseks ja me ei kasuta mitte ühtegi kulurida „halduskuludeks“ või muudeks kuludeks, sest selleks on teised ressursid.
NOORTE IDEEDE FONDI asutajad on otsustanud nii, et juriidiliselt korraldab organisatsiooni tegevust JUX MTÜ, kuid rahasid hoitakse füüsiliselt EESTI REISIBUSSID MTÜ erikontol, mis ongi avatud spetsiaalselt NIF tegevuseks.

LAEKUMISED OKTOOBER 2018

NR KUUPÄEV MAKSJA NIMI SELGITUS TULU / KULU JÄÄK
1 17.10.2018 Hille Hanso Annetus (100 USD) 85,40 € 85,40 €
 2  17.10.2018 Aimar Jukkum Annetus 319 2,00 € 87,40 €
           
           
           
           
           
           
           

 nif300

Print Friendly, PDF & Email

KONTAKT