JUX on valmistanud kodulehekülgi aastast 2000. Me alustasime koheselt komplektiga, kus valmistasime 10 ühesugust, kuid erinevates eesti kohtades majutusasutustele kodulehed.

Kui klient tuleb meie juurde ja ütleb – et raha on siis ja tee meile koduleht. Siis sageli jääbki see koduleht tegemata – sest me ei jõua kokkuleppele.

Hea koduleht sünnib „vaidluse teel“, kus klient esitab oma soovi ja tahtmise – meie aga tehnilise oskuse ja kogemuste baasi.

Viimane kord valmistades ühele bussifirmale kodulehte, ütles firmajuht. Mis teksti sinna vaja on? Kustuta kõik ära – pole midagi vaja, pane pildid ja kõik näevad ju et on bussifirma. Pilt kahjuks on väga hea „visuaalne“ vahend, mida tuleb eksponeerida kliendile, kes kodulehte vaatab, kuid sõna on sisuline edasiviiv jõud, mis meelitab selle kliendi „visuaali“ vaatama!

JUX valmistatud kodulehed maksavad hinnaklassis: 120 – 180 €, sõltub kui palju vabadust meile antakse.

Kodulehele jääb tegevuslik hooldus 1-ks aastaks. Selle aja sees võib klient tulla meie ukse taha ja öelda „Ärkasin eile üles – ma tahan hoopis teist kodulehte!“ Siis ühekorra me oleme valmis kõik „kraavi lükkama“ ja uuesti tegema!

Kontakt

JUX MTÜ
+372 53 933 339
eesti@jux.ee