JUX

Print Friendly, PDF & Email

andmebaasid

JUX MTÜ on hakanud oma klientidele pakkuma erinevaid mugavusteenuseid kus me loome kliendile andmestruktuuri ja lähtudes erivajadustest loome ka andmebaase. Andmebaase saab luua mitmetel erinevatel lahendustel.

Üks moodus on MS ACCESS andmebaasi loomine ja see siduda internaktiivselt Office 365 keskkonnaga (Sharpoint) vahendusel - mis annab kiiresti andmete sünkroniseerimise võimaluse.

Näiteks ühele kliendile oleme loonud kliendi andmebaasi puhtalt EXCEL failina, kuid taas seda teinud Office 365 keskkonnas - mis annab võimaluse ühte tabelit operatiivselt jälgida mitmel erineval isikul korraga

andmebaasid

Toome teile ka ühe kuvaväljavõtte, mida kasutab igapäevases töös EESTI REISIBUSSID MTÜ. Meil on olemas ristandmebaas, kus on olemas FIRMAD (ehk meie kliendid), SÕIDUKID (ehk meie klientide bussid, autod), JUHID (erinevad bussijuhid), TELLIJAD (ehk isikud, kes tellivad busse), TELLIMUSED, ehk kongreetset sõidud, mis siis saab ühendada ristkasutuses firma, sõiduki, juhi või juhtidega. Samuti on arvete laekumise jälgimine, pakkumiste staatused, erinevad piirkonnad - ühesõnaga kogu kompott mida on vaja teenuse haldamiseks.

andmebaas3

Siin kuvavaates on näha meie klientide SÕIDUKID, klikkides sõiduki peale avanes sõiduki kirjeldus - mida saab operaator kiiresti uuendada, klikkides omaniku peale - saab vaadata omaniku andmeid ja neid kiiresti muuta ... samuti on koheselt leitav kes on kuhu mingit sõitukit tellinud. Ning see kõik on ka seotud sõiduki, juhi ja sõidu kalendriga, mis muutub kohe - kui tehakse muudatus!

andembaas4

Iga kliendi soovile me läheneme individuaalselt ja kui me seda soovi täita ei oska - siis on meil õigus ka teenuse osutamisest loobuda.

Andmebaasid on üks väheseid teenuseid - kus meil ei ole kindlat hinnakirja. Hind tekib vastavalt projekti mahule. Hinna kalkuleerimiseks arvestame peamiselt IT tehniku tunnitasu.

mbl juxnet

Print Friendly, PDF & Email
mbl juxnet
mbl juxfoto
mbl juxcom
mbl nif
mbl eestireisibussid

MÄRKSÕNAD