JUX

Print Friendly, PDF & Email

internetilahendused

Jux MTÜ pakub oma klientidele INTENETILAHENDUSED teenuseid kaubamärgi JuxNET all. Kaubamärk JuxNET on ellu kutsutud 2000 aastal - kui me avasime oma esimese internetiserveri ja alustasime kodulehtede loomist.

Täna pakume oma klientidele erinevaid teenuseid nagu KODULEHED, SERVERIMAJUTUS, ERILAHENDUSED, ANDMEBAASID, ANALÜÜSIMINE jne.

KODULEHED - Me planeerime, koostame ja valmistame oma klientidele erinevaid internetikodulehekülgi. Ükski koduleht mida me teeme ei ole valmislahendus - vaid iga saidi valmistame "privaatse" lähenemisega, rätsepatööna!

SERVERIMAJUTUS - Me majutame oma klientide nimeservereid ja virtuaalserverieid ning privaatservereid nii Eestis kui ka välisriikides.

ERILAHENDUSED - Me aitame kliendile luua erilahendusi vorme, e-poode, broneerimissüsteeme, andmebaase - vastavalt nende vajadusele igale kliendile "privaatse" lähenemisega.

ANDMEBAASID - Aitame kliendil luua eluks vajaminevaid andmebaase, milleks kasutame kas privaatset või üldtuntud pilvelahendusi. Üks lahendustest on OFFICE 365 keskkonna loomine ja rakendamine.

ANALÜÜSIMINE - Kui me oleme oma kliendile juba kodulehe loonud, seda ka majutanud - siis kas regulaarselt või pisteliselt me analüüsime ja hooldame oma loodud kodulehte, kus juhime tihti kliendi tähelepanu arengutele, kitsaskohtadele või uutele võimalustele, mida klient võibolla ise ei oska tahtagi.

 

mbl juxnet

Print Friendly, PDF & Email
mbl juxnet
mbl juxfoto
mbl juxcom
mbl nif
mbl eestireisibussid

MÄRKSÕNAD