JUX

Print Friendly, PDF & Email

nif

31.12.2020 seisuga on NIF kassa jääk: 700 EUR

Ka mina olen olnud noor. Mul oli maailma päästmiseks palju ideid. Kuid sageli need ideed surid selletõttu, et nad olid liiga vägevad ja teinekord jäi ideede täitumisest puudu ainult mõnikümmend rubla, krooni (tänapäeval eurot).

Minu nimi on Aimar Jukkum. Olen asutanud JUX MTÜ ja EESTI REISIBUSSID MTÜ. Lisaks nendele kahele organisatsioonile käin ma ka ise palgatööl ja olen teinud lihtsa otsuse - kui on mõni nooruk, selline - nagu mina siis kui ma noor olin - silmad täis sära ja hirmus suur soov maailma päästa, siis ehk ongi Noorte Ideede Fond just see üks paljudest kohtadest kust tulla veidi abi saama.

Ette võib juba ruttavalt öelda, et ärge seda ette kujutage, et me laome teile raha lauale ja ütleme "minge tehke ära!". Me tõesti kaalume, uurime ja võibolla saame teid abistada mitte rahalise vaid hoopis jõu ja nõuga, sest meil on suur kogemuste pagas.

Aga kui siiski on idee lihvimiseks puudu mõnisada EUR - saab meie KASSASSE esitada TAOTLUSE ja ehk ongi nii, et me leiame võimaluse idee täideviimiseks enda poolt panna alla suurema õla, kui vaja.

Noorte Ideede Fondi KASSASSE kantakse iga majanduskuu lõpuks 2% JUX MTÜ, EESTI REISIBUSSID MTÜ käibest. Raha saab meile annetada ka otse - NIF kastuse eesmärgiks. Niipalju me siiski oleme ausad, et me kindlasti avalikustame kõikide annetajate nimed ja selliseid "salaannetusi" vastu ei võta!

VAATA LISAKS
RAHADE TAOTLEMINE NOORTE IDEEDE FONDIST

NOORTE IDEEDE FONDI KASSA 2019KASSA 2020 ja KASSA 2021
NOORTE IDEEDE FONDI ANNETAMINE

mbl nif

Print Friendly, PDF & Email
mbl juxnet
mbl juxfoto
mbl juxcom
mbl nif
mbl eestireisibussid

MÄRKSÕNAD