JUX

Print Friendly, PDF & Email

kodune arvutiabi

KODUNE ARVUTIABI

Kui teie arvuti on läinud katki ja teil ei ole võimalik ega tahtmist seda viia kusagile remonti, siis parim lahendus on kutsuda arvutiparandaja endale koju.

Me teenindame ainult väljaspool äriaega – nädalavahetusel või siis kokkuleppel ka õhtuti.

Koduse arvutiabi teenus maksab 24 EUR – selle töö sisse on arvestatud kuni 3 tundi. Täiendavalt maksab kohaletulek 24 senti kilomeeter. Üldjuhul stardib meie tehnik Saku lähistelt.

Kui siiski selgub et arvuti oleks vaja kapitaalselt ringi installeerida või isegi varuosasid hankida – siis me üldjuhul võtame selle endaga kaasa ja teeme korda, ning toome teile tagasi ja sätestame juba koos teiega lõplikult ära.

JUXCOM arvutiabi suur eelis on see, et te saate lasta oma arvuti seadistada just selliseks nagu teile mugav, ning me seletame täpselt lahti mis siis viga oli või kuidas peaks tulevikus toimetama et oleks „mugav“.

Arvutiabi kojukutsumine:
+372 53 933 339 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 mbl juxcom

Andmekaitse:

JuxCOM arvutiteniku tunneb ära töötõendi alusel. Meie arvutitehnik tagab teile täieliku usalduse ja privaatsuse ka teie enda peresiseselt. Kõik informatsioon, mis võib sattuda remontööde käigus meie käigus "unustatakse".

Kui te soovite et me parandame lisaks teie arvutile ka mõnda teie pereliikme arvutit - siis teeme seda ainult arvutiomaniku nõusolekul või ainult omaniku juuresolekul.

Kõik dokumendid - mis arvutis on, eriti siis kui üks arvuti on kodus mitme kasutaja peale - arutatakse läbi tehniku ja dokumendi omanikuga, või siis viimase nõusolekul tema esindajaga.

NB! Kindlasti ärge lootke, et JuxCOM arvutitehnik tuleb teile koju eesmärgiga panna teie huvides töötama tarkvara mis jälgiks teie lähedase, lapse või mõne kolmanda isiku arvutit ja selle tegemisi.

Print Friendly, PDF & Email
mbl juxnet
mbl juxfoto
mbl juxcom
mbl nif
mbl eestireisibussid

MÄRKSÕNAD