JUX

Print Friendly, PDF & Email

JUX MTÜ HINNAD 2021

Jux MTÜ on loonud oma hinnakirja väga vanadest aegadest. Kui oli vee Eesti Krooni aeg. Küsisime oma klientidelt töötasuks 200 – 300 krooni, hoolimata sellest, et mõnel meie konkurendil oli ainuüksi väljakutsetasu juba 400 krooni.

Meie teenused on sorteeritud tähtuse järjekorda:

100 = JuxNET – internetilahendused, kõik mida füüsiliselt käega katsuda ei saa kuid internetist siiski saadav. Kodulehed, internetiserverid, pilvemajutus, Terminalserverite rent jne.

200 = JuxFOTO – pildistamine ja videotööd. Kõik, mis loob meeleolu. Meie fotograaf on valmis minema igale poole pulma, matusele, sünnipäevale, peole, reisile, esitlusele – sinna kuhu kutsutakse!

300 = JuxCOM – arvutid, kõik mis on füüsiline, käega katsutavad ja vajavad remonti eraisiku või äriisiku juures. See teenus oli meil kõige esimene ja kunagi ka peamine. Täna oleme oma prioriteete muutnud. JuxCOM teenuste hulka käib ka ärinõustamine (infotehnoloogiliselt), arvutiõpetus, konsultatsioonid.

400 = JUX – kõik muud teenused, mida JUX MTÜ pakub, mis ei ole konkreetse grupiga seoses. Meie üks uuemaid väljakutseid on GDPR ehk andmekaitse.

500 = JUX – kõik millega saab liikuda, autod, bussid, reisimine. Kogu JUX MTÜ meeskonnal on olemas bussijuhi load, me teenime igapäevast leiba just bussijuhina, ning oleme sellel alal kõrgelt hinnatud. See teenus on meil nii oluline, et sellest on välja kasvanud eraldiseisev organisatsioon Eesti Reisibussid MTÜ.

900 = ANNETUSED, kõik mis on seotud heategevusega. Heategevuseks raha annetamine ja kindlatel eesmärkidel toetuste saamine!

Aastal 2021, me oleme otsustanud oluliselt tõsta mitmete teenusgruppide hindasid. Selgema pildi saavad teenused 100 ja 300. Samas loome süsteemse hinnakirja teenusele 510 - Andmekaitse ehk GDPR.

Print Friendly, PDF & Email
mbl juxnet
mbl juxfoto
mbl juxcom
mbl nif
mbl eestireisibussid

MÄRKSÕNAD