JUX

Print Friendly, PDF & Email

INTERENTI LAHENDUSED

JUX MTÜ pakub interneti lahenduste teenuseid JUXNET kaubamärgi all. Meie teenused koosnevad peamiselt kolmest osast WEB (kodulehe valmistamine), DNS (nimeserveri registreerimine, haldamine) ja HOST (privaatvirtuaalserveri majutamine). Lisateenusena pakume ANALYTICS (kodulehe analüüsimine) ja SEO (kodulehe optimeerimne).
JUXNET teeb oma klientide andmetest regulaarselt turvakoopiad, ning vajadusel taastame need.

WEB = kodulehe valmistamine

Tegemist on ühekordse tasuga, mille võtab JUX MTÜ kodulehekülje planeerimise ja valmistamise eest. Hind sisaldab ühte kuni 5 tunnist kodulehe väljaõpet kliendi juures (Eestis).

Teenus maksab komplektteenuse korras: 80 eurot + käibemaks ehk 96 eurot.
Kui klient tellib ainult kodulehe majutuse, ilma DNS või HOST teenuseta, maksab kodulehe valmistamine 320 eurot + käibemaks.


DNS = kodulehe nimi (nimeserver)

Teie koduleht asub kusagil – ning sellel on nimi. Nime eest tuleb tasuda aasta maksuna ükskord aastas! Nimeserveri hind sõltub nimeserveri asukohast. Nimeserveri tasu tuleb tasuda 1 aasta ettemaksuna.

Komplektteenuse korras maksab nimeserver:
.EE (Eestis) – 8,50€ + käibemaks ehk 10,20€
.EU (Euroopa) – 7,00€ + käibemaks ehk 8,40€
.COM, .NET, .ORG jne. (Rahvusvaheline) – 8,00€ + käibemaks ehk 9,60€
.RU (Venemaa) – 13,00€ + käibemaks = 15,60€
.FI (Soome) – 19,00€ + käibemaks = 22,80€
.LV (Läti) – 28,50€ + käibemaks = 34,20€
.LT (Leedu) – 21,00€ + käibemaks = 25,20€

Enam ei ole oluline, kust riigist klient teenuse tellib. Käibemaksu kohuslus kehtib kõikide teenustele. Lihtsalt käibemaksu tulu läheb riigile, kust teenust telliti.


HOST = interneti server

Host on koht kus teie dokumendid, koduleht, e-mailid, andmebaasid, pilveteenused jne paiknevad. Tegemist on arvutiga kus on dünaamiliselt 100 GB kõvakettamahtu ja kuhu väli külastajad tulevad teie asju reaalselt vaatama.

JUX MTÜ puhul on tegemist kuupõhise teenusega, mida kasseeritakse maksimaalselt kuni 3 kuulise ettemaksuga.
Teenuse hind on 3,50€ + käibemaks ehk 4,20€/kuus.

Alates 01.01.2021 saab tasuda 2, 4, 6, 8, 10 või 12 kuu kaupa. Hind on 5,00 € + km ehk 6,00€/kuus


WEBMASTER, ADMINISTRATOR, ANALÜÜTIK

JUX MTÜ üldjuhul valmistab kodulehed JOOMLA keskkonnas. Erisoovide puhul ka mõnes muus keskkonnas. Erisoovide puhul on ka teenuse hind kallim.

Üldjuhul on kodulehe hooldamine JUX MTÜ administraatori poolt 1 aasta tasuta. Hilisemal sekkumisel küsime ühekordset teenustasu (kuus) 6 eurot juhul kui teenust on kasutatud.

Näiteks klient helistab: „Aimar, palun muuda mu kodulehel see asi ära“. Siis me teemegi seda – kuid korra kuus esitame 6 eurose arve. Tõsi, kui tuleb muudatusi iga päev – no siis me pika hambaga teemegi muudatusi iga päev ja küsime ikka 6 eurot. (hinnale lisandub käibemaks)


Tegemist on erakorralise teenusega – mida ei tohi sassi ajada teiste teenustega nagu DNS, HOST või kodulehe valmistamine!

 

BACKUP

Teie kodulehest, meilidest ja kõigest muust tehakse 3 korda päevas turvakoopiad. Neid saab ka vajadusel taastada. Kuid serveri tagasikerimine (turvakoopiate taastamine on sammuti eriteenus mis maksab 23 eurot + käibemaks ehk 27,60€.

ANALYTICS = kodulehe analüüsimine
Sageli ei teatagi, mida tegelikult kodulehe külastajat huvitab. Näiteks kui ettevõte pakub korraga mitut erinevat teenust, siis analüüsis selgub - mis kodulehel olevad artiklid on palju kasulikumad, kui teised või millised kodulehe artiklid vajavad veidi järgiaitamist, et nende populaarsus veidigi tõuseks.


SEO = Optimeerimine
Tihti peale tahetakse kirjutada kodulehe tekst nii nagu pähe tuleb, kuid meie optimeerimise teenus - tuginedes rahvusvahelistele reeglitele ja meie kogemustele, muudame sageli kodulehe veidi teistsuguseks. Mõnikord imestatakse miks me mõne sõna pikalt välja kirjutame, või kui juba esimeses lauses oli firma nimi või teenus nimetatud - no on vaja siis seda lauset veel korra kirjutada. Ikka on küll! Sest meie kuldreegel on lihtne. Sinu koduleht peab olema nii huvitav et külastaja viibiks seal vähemalt 30 sekundit ja teeks vähemalt 3 erinevat klikki ning iga kliki vahel peaks olema mõistlik lugemise aeg (ca 5 sekondit). Siis peavad ka robotid (kodulehe skaneerimise tarkvarad) ehk otsingumootorid sinu kodulehte usaldusväärseks ja soovitavad seda ka järgmistele külastajatele - mis ongi eesmärk!

mbl juxnet

Print Friendly, PDF & Email
etbghrcsdanlenfifrdeelhuisitlvltnoplptrorusrskslessvtruk
mbl juxnet
mbl juxfoto
mbl juxcom
mbl nif
mbl eestireisibussid

MÄRKSÕNAD