JUX

Print Friendly, PDF & Email

pulmapiltnik

JUX pakub aastast 2006 pildistamise teenust. Eraldi oleme välja töötanud paketi neile, kes soovivad pildistajat tellida oma pulma.

Üldjuhul oleme noorpaarile öelnud, et meid saab tellida pulma pildistama kohe kuni 24 tunniks. Selle aja sees kui tekib tõesti olukord - kus oleks vajaks piltnikust lahti saada, tuleb peigmees või pruut ja ütleb fotograafile "hundipass", see pakib kärmelt oma asjad kokku, kas või keset ööd ja kaob noorpaari ja külaliste silmapiirilt!

Pilte saab noorpaar näha reeglina nädala jooksul - kiirvaatena.

Üldjuhul me oleme avanud internetti online albumi, mille asukoha, tunnused avatuse - anname ainult noorpaarile, eks nemad ise siis jagavad sinna kuhu vaja või kellele vaja!

Järgnevalt saab noorpaar plaadi, kus on meie silma järgi pildid nii öeda korda tehtud.

Korda tegemine tähendab seda, et me viskame viletsamad pildid välja - korduvatest kaadritest jääb üks järgi, muudame veidi valgust kui on vajadus ja kadreeerime. Sellist suurt ringi joonistamist, mida tavapäraselt tehakse, meie ei tee.

PULMAPILTNIKU HIND:

* Pulmapildistamine maksab 150 eurot.
* Väljakutse pulma 0,25 €/km. (ainult kohaletulek)
* Kiirpildi trükkimine 0,80 €

HIND SISALDAB
* Pulmafotograafi kuni 24 tundi.
* Kõike pilte noorpaarile - s.h. ka musta materjali.
* Korda tehtud fotosid.
* Soovi korral kokkuvõtlik "video" kus on tätsamatest sündmustest tehtud "kiirülevaade" ja lisatud ka mõned täiendavad videojupid.
* Kingitusteks vajaminevaid "kiirpilte", mille trükime ja pakime raamidesse ürituse kägus.
* Privaatset "on-line" fotoalbumit vähemalt 1 aastaks
* Kuni 100 km sõidukulu - üritusele tulemiseks.

Pildistamise hinda ei mõjuta "aeg". Meie oleme teie jaoks broneerinud 24 tundi - seega kui te kutsute meid ainult laulatusele - pooleks tunniks või kasutate meid kogu pulma aja jooksul, on hind endiselt sama. Tõsi - on olnud ka juhus kus pulm kestis kolm päeva jutti, sellisel juhul sooviks tõesti 50% hinnast järgmse päeva eest lisaks!

Eraeluline õiguslik alus pildistamiseks:
Isikuandmete kaitse määrus GDPR:
Põhipunkt 18:

Pulmade pidamine on "ISIKLIK KODUNE TEGEVUS", mille käigus pulmafotograafi tellinud noorpaar ei pea täiendavat nõusolekut küsima oma külalistelt.

Kui külaline on võtnud noorpaarilt pulmakutse vastu ja ka kohale tulnud, ei ole tal õigus fotograafil enda pildistamist keelata - sest fotograafi tellinud noorpaaril on fotograafiga automaatselt "volitatud andmetöötleja" siduvusleping.

juxnet200

Print Friendly, PDF & Email