JUX

Print Friendly, PDF & Email
arvutiabi

Ikka juhtub et vahest läheb ARVUTI katki. JUXCOM on JUX MTÜ arvutiabi kaubamärk, mis teenindab kliente juba aastast 1993.

Kui on juhtunud see – mida ei oodata, ehk ARVUTI vajab REMONTI. Siis ega ei jäägi muud üle kui loota et JUXCOM tehnikul on teie jaoks vaba aeg ja ta tuleb teile FIRMASSE või KOJU.

Üldjuhul tegutseme väljaspool äriaega, sest tänapäeva arvutid ei tiku katki minema ja seega peame ka meie endale igapäevast leiba teenima hoopis teiste töödega.

ARVUTIABI oskus on aga oskus … mis üldjuhul ei unune, ning kellel häda suur – küll see juba meid ülesse leiab näiteks helistades telefonil +372 53 933 339 (kui kohe vastu ei võta, siis saab jätta sõnumi) siis saame alati tagasi helistada ja leida ühise aja.

ARVUTIABI TEENUS KLIENDI KODUS

Teenuse hind on 24 EUR (s.h. käibemaks). Hinna sisse on arvutatud kuni 3 tundi tööaega.

VÄLJAKUTSE

Meie tehnik alustab sõitu reeglina SAKU lähistelt. Seega autosõit teie juurde tuleks teil siiski tähendavalt kinni maksta ja see on 24 senti/km sealt – kust me tulema hakkame. Täiendavat tasu me ei võta tagasi koju sõitmise eest!

Seega kui juhuslikult meie eelmine klient on teie naabrimees või naabrinaine – siis väljakutse tasu üldse ei ole!

LISAARVUTI VÕI LISATUND

Kui aga teie juures läheb kauem kui 3 tundi siis iga alusatud lisatund maksab 6 EUR, samas kui aega üle jääb ja te avastate et teil on veel üks arvuti üle vaja vaadata ja korda teha – siis iga lisaarvuti on samuti 6 EUR.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu!

ARVUTIREMONT

Sageli on aga juhuseid, kus selgub et teie arvuti tuleks siiski täiesti ära puhastada, ümber installida ja korda teha aga seda kohapeal teostada ei ole mõttekas ning kulutab nii teie kui ka meie aega ülearu – siis me võtame teie arvuti kaasa viime selle enda töökotta, teeme korda ja toome teile tagasi ning paneme teie enda juuresolekul selle taas käima. Sellisel juhul tuleb tasuda VÄLJAKUTSE TASU ehk sõidutasu täies ulatuses ja arvutihooldustasu jääb ikkagi 3 tunni sisse – isegi kui meil tegelikult võib kauem aega kuluda!

Kõiksugu arvutijupid hangime teie arvutile kooskõlastatud teile ja vajadusel hangime ja vahetame need ise ära!

juxcom300

 

Print Friendly, PDF & Email