JUX

Print Friendly, PDF & Email

TEGEVUSLOGI
15.10.2018 - JUXCOM - ARVUTIABI - KAUGABI

Helistas murelik "pikaajaline" klient, et ta oli ostnud endale mälupulga, millel oli tarkvara mis pakib tema info ära ja ka krüpteerib, et kui ta peaks kogemata mälupulga kaotama, siis ei saa keegi nende andmetega mitte midagi peale hakata.

Võtsin ühendust siis kaugabi teenusena, palusin kliendil mälupulga arvutisse panna ja selgus, et tõesti tal oli mälupulk SanDisk oma, millele oli algselt paigaldatud SanDisk SecureAccess tarkvara.

Peamine probleem oli aga see, et tarkvara istud mälupulgal ja klient arvas, et need on mingid üleliigsed failid ning "sorteeris" failid oma äranägemise järgi - põhimõtteliselt hävitas tarkvara.

Meie arvutitehnikul ei jäänud muud üle kui läks SanDisk kodulehele, tõbas alla uuesti tarkvara, mille tõstime otse mälupulgale ja installisime selle peale. Kui olime kliendi failid kätte saanud kopeerisime need igaks juhuks arvutisse ja formaatisime kogu mälupulga NTFS formaati, et saaks lahti "topelt" tarkvarast. Seejärel paigaldasime veelkorra SanDisk SecureAccess tarkvara ja klient sai õnnelikult oma failid taas lukutaha panna - andis lubaduse, et ta siis otse ei kustuta enam mälupulgalt tarkvara ära!

Teenuse kestvus: 28 minutit
Teenuse hind: 8,10 €

juxcom200

Print Friendly, PDF & Email
mbl juxnet
mbl juxfoto
mbl juxcom
mbl nif
mbl eestireisibussid

MÄRKSÕNAD