JUX

Print Friendly, PDF & Email

eesti reisibussid

EESTI REISIBUSSID MTÜ on sündinud JUX MTÜ ideest luua erinevatele bussifirmadele, kellele oleme teinud kodulehed ühine reklaamimise koht. Ootamatult kasvas aga koduleht REISIBUSSID.EE märkimisväärselt suureks, sai populaarsest ja projekt hakkas elama oma elu!

Meie suurim projekt on tänaseks EESTI REISIBUSSID. Algul hakkasime tegema projekti naljaviluks. JUX MTÜ sai ootamatult palju kodulehe pakkumisi erinevatele bussifirmadele Täitsamehe Bussid OÜ, Sonne Reisid OÜ, Roland Reisid OÜ, Aana Reisid OÜ ja et nendel kodulehtedel hästi läheks, mõtlesimegi välja projekti REISIBUSSID.EE.

Kui nende firmade bussid olid andmebaasis – selgus et ka teisi busse on olemas. Kasvas tahtjate hulk ja busside arv. Busside haldamine võttis ära JUX MTÜ-st suure aja ning et probleem oleks lihtsamini lahendatav – otsustati luua täiesti eraldi organisatsioon EESTI REISIBUSSID MTÜ.

Tänaseks on selles andmebaasis olnud juba 100 erinevat sõidukit. 2015 aastal jätkub projekt Soome MATKABUSSIT.FI kodulehega ja eestis BUSSIREISID.EU ning SUUSAREISID.EU kodulehega. Tõsi vahepeal oli ka avatud koduleht lätti. Isegi pangaarve ja filiaal sai Lätti loodud – aga see projekt tuleb arendamisele alles tulevikus!

Print Friendly, PDF & Email