JUX

Print Friendly, PDF & Email

Kui tööandja soovib oma töötajatele edastada e-maile, näiteks töögraafikut või muud informatsiooni, siis peab ta seda tegema nii, et üks töötaja ei näe oma kaastöötaja e-maili aadressi (kui see on isikustatud või isiklik).

Näiteks kui e-maili saaja on See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. siis on see firma oma ja selle avalikustamine pole keelatud. Kui aga töötaja e-maili aadress on See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (nagu minul), siis see on isikustatud ja selle avaldamine pole lubatud ilma täiendava eraldiseisva nõusolekuta (nõusolek ei saa olla mõne töölepingu osa või sisekorra eeskirjade osa)

Parim viis on e-mailid panna kirjale kaasa reale SALAKOOPIA

Võta lahti oma e-mail ning alusta uue kirja loomist (Microsoft Office 365 ehk Office 2019)

001 email

Üleval on sakid nimedega Fail, Sõnum, Lisa - SUVANDID (vali SUVANDID)

002 email

Sakkuide all on nupud, Kujundid, Värvid ... SALAKOOPIA - vajuta seda, siis lülitub Salakoopia rida sisse lisaks Saatja, Adressaat, Koopiale!

Aadressaat pane mõni avalik e-mail - või siis enda e-mail, ning kõik töötajate või klientide või muude isikute e-mailid pane reale SALAKOOPIA

003 email

004 email

MÕNINGAD piirangud serverite teenuspakkujate poolt, mis on tegelikult tavalistele e-maili saatjatele "teadmata", sest need piirangud on tehtud "turvakaalutlustel", et ära hoida e-mailide massilist rünnakut

Paljud teenuspakkujad piiravad e-mailide kohalejõudmist, kui aadressaadis on rohkem kui 50 saajat!

Sellised kirjad "blokeeritakse" automaatselt ning ei saadeta isegi "kohaletometamatu" kohta vastukaja! Seega saaja ei saagi teada, et kiri, mida ta ootas ei jõuagi temani!

Paljud teenuspakkujad lubavad 1 tunnis korraga välja saata kuni 250 e-maili!

Sellised kirjad lähevad "postkastist" välja aga reaalselt ei jõua kuhugi, sest server blokeerib saatmise ära! Seega saatja ei saagi teada, et kirjad mida ta saatis, tegelikult kohale ei jõudnud!

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email