JUX

Print Friendly, PDF & Email

autojuht1910

JUX MTÜ pakub uue teenusena oma klientidele AUTOJUHI teenust. Seda võimalust kasutavad just paljud memmed taadid – kellel oleks vaja teha üks tõsine käimiste päev. Siis nad kutsuvadki endale isikliku sohvri, kes neid siis autoga viib poodi, kirikusse, kontserdile või surnuaeda lähedasi külastama.

On ka juhuseid kus meie autojuht kutsutakse kindlaks kellaajaks vastu lennujaama, oluline siis see pole kas Tallinna, Tartu või koguni Riia lennujaama.

Autojuhi teenusel on kaks hinnakirja. Üks on siis kui meie juht on teie autoga – teie käsutuses.

TAutojuht antakse välja reeglina koos meie autoga, milleks on 2008 Nissan X-Trail (Autol on kehtiv taksoveo luba ja autojuhil on kehtiv teenindaja kaart ja lisaks ka bussijuhi luba.)

2008 NISSAN X-TRAIL on selline suurem ja mahukam auto, kuhu mahuvad ka päris suured inimesed. Sellele saab vajadusel isegi võtta järgi haagise.

Selle autoga vuramine maksab 30 senti/km (+km). Autojuhile tuleb aga tasuda siis kui ta peab teid ootama, lihtsalt ootama. Esimene tund on ootamine tasuta – kuid iga järgnev tund maksab 4,50€/tund. Kui sõit toimub ainult Eestis – lisandub käibemaks 20%. Kui sõidu üks osa on välisriiki – näiteks Lätti, siis on käibemaks 0%.

Kui soovitakse auto ja autojuht võtta kogu päevaks maksab see 60 EUR (autojuhitasu ja autorent koos juhiga) + sõidetud kilomeetrid.

mbl jux

Autojuht Aimar Jukkum omab taksoveteenindaja kaarti.
Sõiduauto 2008 Nissan X-Trail numbrimärgiga 986MKK omab taksoveoluba

Print Friendly, PDF & Email
mbl juxnet
mbl juxfoto
mbl juxcom
mbl nif
mbl eestireisibussid

MÄRKSÕNAD