JUX

Print Friendly, PDF & Email

sunnipaev

Kui sõbrad tulevad kohale ja teil on plaanis pidada maha üks tore sünnipäevapidu. Siis uskuge mind - parim lahendus oleks seda sünnipäeva või juubelit kutsuda pildistama sõltumatu fotograaf, kes imbub külaliste vahele ja teeb neist palju toredaid pilte mida on aastaid hiljem samuti väga meeldiv vaadata.

JuxFOTO fotograaf sageli lisaks pildistamisele teeb sünnipäevadest ka lavastuslikke videosid, mis annavad hiljem sünnipäeva lapsele ja selle külalistele aastaid kõneainet.

Üldjuhul pannakse pildid pidulistele vaatamiseks kusagile kokkulepitud kinnisesse albumisse, mida siis sünnipäevalaps ise külalistele jagab. Kindlasti on õigus sünnipäevalapsel saada oma peost kogu must fotomaterjal ja ka puhas.

Eriti lahedaks teeb pildistamise sünnipäevadel olukord, et meie fotograafil on kaasas fotomasin, mis teeb juba kohapeal kõrgkvaliteetseid paberfotosid. Sageli on sünnipäevadel mõne vana-vana ema nägu rõõmsaks läinud, et ta ei peagi endast pilti arvutist nägema, vaid see pistetakse juba paari minuti jooksul pihku.

Sünnipäeva fotograafi töötasu on sünnipäevalapse vanus + kohaletulekutasu (+20% käibemaks)

mbl juxfoto

Andmekaitse

Kõik erapidudele saabunuid külalisi on fotograafil õigus pildistada, kui fotograafi on tellinud peole kutsuja. Peokutse vastuvõtnud külaline ongi andnud automaatselt "nõusoleku" enda pildistamiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email