JUX.EE

Teid ühendav SILD

Print Friendly, PDF & Email

kodulehed

KODULEHEKÜLGEDE ANALÜÜSIMINE

JuxNET on JUX MTÜ internetilahendusi pakkuv kaubamärk. Lisaks kodulehekülgede valmistamisele on meil ka täiendav teenus KODULEHEKÜLGEDE ANALÜÜSIMINE.
Sageli on nii, et ettevõttel on mitu tegevust, ning raske on hinnata - millist tegevust tuleks teistest rohkem "reklaamida", mida kliente tegelikult huvitab ja kas see mille peale kõvasti raha makstakse ... kulusid tekitatakse on ikka äriliselt samaväärne?
Sellepärast tulekski teha kodulehele analüüsi, mis näitab ära kust keegi ja mida vaatamas käib!
Näiteks: JUX MTÜ kodulehel on mitu erinevat teenusegruppi, meie peamine käive on internet, siis arvutiabi, andmekaitse teenus on alles rakendamisel - ning kõige vähem tähtsamaks peame pildistamise teenust.
Aga analüüsi käigus selgus hoopis tõsiasi, et kõige populaarsem sait on meil pulmade pildistamine, mis ei käi tegeliku eluga üldse kokku - see tähendab et tegu on hästi töötava rubriigiga, mida peaks "arendama" ja kuhu võiks panna ka reklaami - mis reklaamiksid palju kasulikemaid rubriike.
Kodulehtede analüüsi oleks sobilik teha kord kvartalis, või kui käidavus on alla 100 külastaja päevas, siis kord aastas!

juxnet200

Print Friendly, PDF & Email