JUX MTÜ

Print Friendly, PDF & Email

sunnipaev

Kui sõbrad tulevad kohale ja teil on plaanis pidada maha üks tore sünnipäevapidu. Siis uskuge mind - parim lahendus oleks seda sünnipäeva või juubelit kutsuda pildistama sõltumatu fotograaf, kes imbub külaliste vahele ja teeb neist palju toredaid pilte mida on aastaid hiljem samuti väga meeldiv vaadata.

JuxFOTO fotograaf sageli lisaks pildistamisele teeb sünnipäevadest ka lavastuslikke videosid, mis annavad hiljem sünnipäeva lapsele ja selle külalistele aastaid kõneainet.

Üldjuhul pannakse pildid pidulistele vaatamiseks kusagile kokkulepitud kinnisesse albumisse, mida siis sünnipäevalaps ise külalistele jagab. Kindlasti on õigus sünnipäevalapsel saada oma peost kogu must fotomaterjal ja ka puhas.

Eriti lahedaks teeb pildistamise sünnipäevadel olukord, et meie fotograafil on kaasas fotomasin, mis teeb juba kohapeal kõrgkvaliteetseid paberfotosid. Sageli on sünnipäevadel mõne vana-vana ema nägu rõõmsaks läinud, et ta ei peagi endast pilti arvutist nägema, vaid see pistetakse juba paari minuti jooksul pihku.

Sünnipäeva fotograafi töötasu on sünnipäevalapse vanus + kohaletulekutasu (+20% käibemaks)

mbl juxfoto

Andmekaitse

Kõik erapidudele saabunuid külalisi on fotograafil õigus pildistada, kui fotograafi on tellinud peole kutsuja. Peokutse vastuvõtnud külaline ongi andnud automaatselt "nõusoleku" enda pildistamiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email
Print Friendly, PDF & Email

pildistamine

JuxFOTO on JUX MTÜ fotograafi teenuseid esindav kaubamärk. Meie fotograafi saab tellida nii pulma kui ka matustele.
Tõsi, matuste pildsitamine - kus on ümberringi kõik väga kurvad ei ole üldiselt kerge ülessanne, selleks peab olema pildistajal endal tugev rahumeel - nagu kirikuõpetajal, piisav tagasihoidlikkus ja samas ka kogemus, et pildile jääb kõik see, mis on vajalik.

Meie jaoks on täiesti arusaadav, et riietus on tagasihoidlik ja soliidne, ning pildistamine samuti ei ole ürituse peamine osa - vaid lihtsalt korralduslik aspekt.

Kui pulmapildid on reeglina reipad ja "õnnelikud" heledades toonides, siis matusepiltidel tuleb esile tuua midagi enamat kui õnn!

Matuse fotograafi maksumus on 60,00 eurot.
(kaugemal kui Tallinnas, Harjumaal ja Raplamaal võib lisanduda täiendav transpordikulu 0,25€/km)

Kutsutud fotograaf on sageli vajalik selleks, et igast ärasaatjast ei saaks fotograaf, kes hiljem oma tulemusi sotsiaalmeedias jagab - vaid me tagame fotode jõudmise ainult nendele inimestele, kes neid tegelikult vajavad.
Matuse fotograafi hinda ei mõjuta fotosessiooni pikkus, kui te soovite et me oleme ainult ärasaatmise tseremoonia juures leinamajas, hiljem kalmistul või isegi võtaksime osa peielauast - siis see on kõik üks hind.

juxfoto200

Print Friendly, PDF & Email
Print Friendly, PDF & Email

pildid paberil

Pildistamiseks me kasutame fotokaamerat Nikon 7100D, millel on kaasa kolm vahetatavat objektiivi.
Oma fotod vaatame üle PICASA fototarkvaraga, mis annab kiiresti neid kadreerida ja vajadusel valgust korrigeerida, mingit erilisemat töötlust me oma fotodega ei tee.
Grupipiltide tegemiseks kui on üle 20 inimese me kasutame tihti lahendust, et kui inimesi on väga palju ajame nad võimalikult laiali ja teeme umbes 50% kattuvusega üksikfotod - mis hiljem paneme kokku panoraampildina.
Meie eriliseks trumbiks on termofotoprinter Canon SP910, millega saab anda kliendile minuti kahe jooksul kätte väga kõrge kvaliteediga foto paberil. Selline "trump" on sageli rõõmustanud arvutivõõraid inimesi ja ka vanemaid inimesi, kes saavad ikka kohe midagi reaalselt näppu.
Sageli oleme ka kasutanud võimalust ja teinud oma mobiiltelefoniga Sony Z5 kõrgkvaliteetseid videosid, milles on hiljem hea panna slaidivaatesse katkeid.

juxnet200

Print Friendly, PDF & Email
Print Friendly, PDF & Email

pulmapiltnik

JUX pakub aastast 2006 pildistamise teenust. Eraldi oleme välja töötanud paketi neile, kes soovivad pildistajat tellida oma pulma.

Üldjuhul oleme noorpaarile öelnud, et meid saab tellida pulma pildistama kohe kuni 24 tunniks. Selle aja sees kui tekib tõesti olukord - kus oleks vajaks piltnikust lahti saada, tuleb peigmees või pruut ja ütleb fotograafile "hundipass", see pakib kärmelt oma asjad kokku, kas või keset ööd ja kaob noorpaari ja külaliste silmapiirilt!

Pilte saab noorpaar näha reeglina nädala jooksul - kiirvaatena.

Üldjuhul me oleme avanud internetti online albumi, mille asukoha, tunnused avatuse - anname ainult noorpaarile, eks nemad ise siis jagavad sinna kuhu vaja või kellele vaja!

Järgnevalt saab noorpaar plaadi, kus on meie silma järgi pildid nii öeda korda tehtud.

Korda tegemine tähendab seda, et me viskame viletsamad pildid välja - korduvatest kaadritest jääb üks järgi, muudame veidi valgust kui on vajadus ja kadreeerime. Sellist suurt ringi joonistamist, mida tavapäraselt tehakse, meie ei tee.

PULMAPILTNIKU HIND:

* Pulmapildistamine maksab 150 eurot.
* Väljakutse pulma 0,25 €/km. (ainult kohaletulek)
* Kiirpildi trükkimine 0,80 €

HIND SISALDAB
* Pulmafotograafi kuni 24 tundi.
* Kõike pilte noorpaarile - s.h. ka musta materjali.
* Korda tehtud fotosid.
* Soovi korral kokkuvõtlik "video" kus on tätsamatest sündmustest tehtud "kiirülevaade" ja lisatud ka mõned täiendavad videojupid.
* Kingitusteks vajaminevaid "kiirpilte", mille trükime ja pakime raamidesse ürituse kägus.
* Privaatset "on-line" fotoalbumit vähemalt 1 aastaks
* Kuni 100 km sõidukulu - üritusele tulemiseks.

Pildistamise hinda ei mõjuta "aeg". Meie oleme teie jaoks broneerinud 24 tundi - seega kui te kutsute meid ainult laulatusele - pooleks tunniks või kasutate meid kogu pulma aja jooksul, on hind endiselt sama. Tõsi - on olnud ka juhus kus pulm kestis kolm päeva jutti, sellisel juhul sooviks tõesti 50% hinnast järgmse päeva eest lisaks!

Eraeluline õiguslik alus pildistamiseks:
Isikuandmete kaitse määrus GDPR:
Põhipunkt 18:

Pulmade pidamine on "ISIKLIK KODUNE TEGEVUS", mille käigus pulmafotograafi tellinud noorpaar ei pea täiendavat nõusolekut küsima oma külalistelt.

Kui külaline on võtnud noorpaarilt pulmakutse vastu ja ka kohale tulnud, ei ole tal õigus fotograafil enda pildistamist keelata - sest fotograafi tellinud noorpaaril on fotograafiga automaatselt "volitatud andmetöötleja" siduvusleping.

juxnet200

Print Friendly, PDF & Email