JUX

Print Friendly, PDF & Email
JUX MTÜ võttis paar aastat tagasi väikese puhkuse ja keeras oma tegevuse miinimumile. Me andsime oma serverid üle Eesti Reisibussidele. Eelmine aasta aga otsustati tegevus täies ulatuses taastada, ning tekkisid juurde isegi mitmed lisateenused.
Kuna teenuseid on palju ja me oleme tegutsenud juba aastast 1993 – siis oleme otsustanud aktiveerida iga teenusegrupi jaoks eraldi kaubamärgi
JUXNET – teenused, mis hõlmavad internetti. Kodulehed, serverimajutus, andmebaasid (internetis)
JUXCOM – kõik mis puudutab füüsilist arvutit arvutite remont kodus, firmas, uued seadmed, printerid, süsteemid, haldamine – ühesõnaga käega katsutav.
JUXFOTO – pildistamine, videotööd, kõik mis sisaldab foto ja video tegevust.
Meie peamiseks tegevuseks on internetilahendused. See sisaldab siis kodulehtede projekteerimist, valmistamist ja majutamist.
Kodulehte teha oskavad väga paljud, kuid et see oleks ka otsinugmootorites leitav ja kõigile nähtav on tõeline õnnemäng, selleks me pakume pikaajalise kogemusega optimeerimise teenust.
Kui arvuti on aeglane – siis mõnikord ei aitagi uue arvuti ostmine, vaid piisab kui vana arvutit veidi kohendada, üldjuhul on probleem kas kõvaketta kiiruse või mahtuvuse taga. JUXCOM spetsialist uurib välja probleemi ja uuendab teie arvuti ära riistvaraliselt või tarkvaraliselt.
Täiesti uute teenustena pakub JUX andmekaitse teenust. Nimelt meie asutaja Aimar Jukkum käis vahepeal koolis ja õppis seal ametit mille nimetuseks on andmekaitse ekspert – spetsialist. Selline ametnik on vajalik mitmetesse asutustesse, kes tegelevad andmete töötlemisega. Kuidas seda korraldada? Millised nõuded, privaatsuspoliitika – just sellist infot annabki meie andmekaitse ekspert-spetsialist.
BUSSIJUHT – siiani pakkusime me välja autojuhti, kes tuleb koos oma autoga, milleks on Nissan X-Trail teile pulma või teid kolima, transportima kasvõi haagisega! Alates jaanuarist 2020 on lisaks ka ametnik milleks on BUSSIJUHT, sageli on bussifirmades buss ja klient – aga rooli ei ole mitte kedagi panna. Kui JUHIKAART võimaldab, siis saab käsundi korras meilt palgata bussijuhi (tegelikult lausa mitu)
Autojuhi teenusele täienduseks me osutame oma autoga ka BOLT kauba märgi all sõitusid. Ning viimasel ajal on väga sagedasti meie autot tellinud Harjumaal, Kasemetsa raudteejaama juures olnud Jaama Grill ja Pagar – kellele pakume toidukulleri teenust Sakku ja Kiisale!
Et me ei ajaks enam sassi eraasju ja ettevõtte asju – on JUX MTÜ teinud endale eraldiseisva telefoni numbri, milleks on +372 56 93 9993 – loomulikult saab meid kätte ka meie vanalt numbrilt +372 53 933 339
JUX – TEID ÜHENDAV SILD
Print Friendly, PDF & Email
mbl juxnet
mbl juxfoto
mbl juxcom
mbl nif
mbl eestireisibussid

MÄRKSÕNAD